RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Коментарі >> ІНІЦІЙОВАНО ДОБРОЧИННІСТЬ НА КНИГУ З ІСТОРІЇ

Увага: видання до ювілею

ІНІЦІЙОВАНО ДОБРОЧИННІСТЬ НА КНИГУ З ІСТОРІЇ

 

Наприкінці минулого року в чернівецькому видавництві ТОВ «ДрукАрт» вийшла книга Зіновія Новицького «У круговерті років: З прожитого і пережитого».

Це життєпис української родини, яка випробувалась на міцність упродовж століть. Лейтмотивом роздумів автора, відомого на Буковині господарника, є любов до рідної землі, самовіддана і наполеглива праця, порядність у взаємовідносинах.

Переповідати зміст книги не варто, її потрібно прочитати. А мені імпонує, хай хтось і подумає, можливо -  це самохвальство, що Зіновій Михайлович відтворює на сторінках книги ксерокопію «Почесної відзнаки Політради Соціалістичної партії України» за номером 139, якої за підписом Голови СПУ О. Мороза він був удостоєний 23 липня 2010 року, а також подає копію Розпорядження Президента України про призначення його головою Хотинської районної державної адміністрації…

Для мене, який теж удостоєний такої відзнаки СПУ (№ 103 від 25.12.2009 р.) були приємними рядки у книзі Зіновія Новицького, допомогу в написанні якої надав колишній секретар Садгірського у місті Чернівці райкому СПУ, член Національної спілки письменників України Василь Мельник: «Редагована членом Національної спілки журналістів України Юхимом Гусаром газета «Правдивий поступ» послідовно і чесно висвітлювала здобутки та прорахунки соціалістів краю, закликаючи трудящих міст і сіл Буковини до побудови нового життя у молодій державі».

Переконаний, що Зіновієва Ода отчому краєві, Матері, його роздуми про наболіле зацікавлять читачів як старшого, так і молодшого покоління, що у непростий час торує свій шлях у житті. А ще відрадно, що Зіновій Новицький на пленумі соціалістів за участю обласних осередків лівоцентриських партій, які прийняли рішення влитись в  ряди Соцпартії України, виступив ініціатором і вніс свої кошти на видання книги про історію Чернівецької обласної організації Соцпартії України,  на першій установчій конференції якої були присутні голова СПУ Олександр Мороз та народний депутат України Іван Бойко, що родом з села Гвіздівці Сокирянського району.

Пропозицію щодо видання цієї книги (автори-упорядники Корнелій Волошин та Аркадій Моісей) з історії підтримали і своїми грошовими внесками зразу ж долучилися перший секретар Путильського райкому СПУ Валентина Буняк, перший секретар Першотравневого райкому СПУ у м. Чернівці Іван Загарія, секретар обкому Олег Мельничук.

Свої думки, пропозиції щодо видання книги з історії соціалістичного руху на Буковині надсилайте на: voloshun@spu.cv.ua

 

Юхим ГУСАР,

член СПУ з 7 травня 2002 р.17.01.2012   Коментарі Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика