RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини
Дата19.03.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

17 березня 2012 року в Києві відбулося засідання політради СПУ, на якому розглянуті питання:

-         Про проведення звітно-виборчої кампанії СПУ за підсумками об’єднавчого процесу;

-         Про попередні підсумки та забезпечення юридичного супроводу об’єднавчого процесу.

 

В обговорення порядку денного прийняли участь представники обласної організації СПУ.

 

У виступі першого секретаря обкому СПУ Кучерявої Світлани Іванівни йшлося про проведену роботу щодо входження суб’єктів об’єднання до СПУ на регіональному рівні. Зокрема, 15 січня 2012 був проведений пленум обкому СПУ,  зараз проводяться засідання райкомів, на яких обговорюються ці питання. Але сподівання, що зразу ж після підписання Політичної угоди «Про порядок приєднання лівоцентристських партій України до СПУ», до нас  прибіжать всі члени цих партій не виправдалися. Приходиться самим іти  до людей і переконувати їх у важливості для суспільства розпочатої справи. Тому роботу з об’єднання потрібно продовжити та зажадати більшої активності від колишніх керівників місцевих осередків самоліквідованих партій, а також всього партійного активу СПУ.


Дата07.03.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

Щиро вітаємо своїх колег – милих і чарівних жінок та надійних соратниць  з чудовим жіночим святом – 8 Березня.

 Будучи берегинями людського роду, миру і злагоди Ви своєю активною позицією та силою духу наближаєте добрі переміни в нашому суспільному житті.

         Нехай з подихом весни прийде до Вас щастя, радість, надія, віра і любов.

Бажаємо Вам міцного здоров’я,   нев’янучої молодості і краси.

 

З повагою,

чоловіки Чернівецького обкому СПУ


Дата02.03.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

Заступник Голови СПУ з питань економіки та економічної політики О. Д. Пристая відгукнувся на статтю «До справедливого життя в гармонії з природою» і запросив автора, секретаря обкому СПУ К. Т. Волошина викласти проблеми екологічно-гармонійної економіки окремим розділом в проекті Економічної доктрини України.

Олексій Дмитрович працює заступником генерального директора ВО «Ліспроект», член колегії Державного агентства лісових ресурсів України.

Кандидат технічних наук, автор багатьох наукових праць з економічного напрямку, в тому числі зазначеного проекту, 32 з яких опубліковано в наукових та фахових виданнях.


Дата28.02.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

На адресу голови обласної громадської організації «Захист дітей війни» Духно Г. М. надійшов лист від  Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, який має свою передісторію і не має очікуваного інформаційного навантаження. Зате, вкотре викриває справжнє обличчя нинішньої влади.

І так, в листопаді-грудні 2011 року обласним комітетом СПУ спільно з обласною організацією ВГО «Захист дітей війни» проводився збір підписів дітей війни, чорнобильців, пенсіонерів військової служби та інших категорії населення, яким законодавством України передбачена пільгова надбавка до пенсій під зверненням до Президента України В. Ф. Януковича, Прем’єр – міністра України М. Я. Азарова, Голови Верховної Ради України В. М. Литвина з вимогою припинити практику прийняття законів, що спрямовані на руйнування соціальних гарантій, а також закласти в Державний бюджет 2012 року кошти на доплати до пенсій в повному обсязі, передбачених діючими законами про соціальні пільги.


Дата24.02.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

Перший секретар Чернівецького міськкому СПУ Горбатюк Ілля Іванович обирається на цю посаду не вперше. Високу довіру своїх однодумців заслужив відповідальним відношенням до партійного доручення, умінням знайти вихід із складної ситуації, прагненням допомогти людям.

Свій характер і принциповість загартував в Афганістані. Служив в 1985 – 1987 роках біля Кандагару у військах спеціального призначення заступником командира групи зенітно-артилерійської установки. Їх призначенням було перехоплення караванів з Пакистану, які постачали душманам зброєю та військове спорядження.


Дата20.02.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

На 95-му році (13.02.2012 р.) відійшов у вічність Онищенко Павло Данилович, який залишив за собою добрий слід на ниві гуманізму і знань.

Народився Павло Данилович 14 липня 1917 року на Черкащині. Після навчання на історичному факультеті Львівського державного університету вчителював у школах Донбасу. В 1944 році був направлений на Буковину піднімати й розвивати освітянську галузь – очолив обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, де пропрацював до 1965 року. Потім 10 років  був директором Чернівецької загальноосвітньої школи №38.

         Займав активну позицію в діяльності обласної організації Соціалістичної партії України. Зараз, гортаючи сторінки її 20-річної історії, для нас оживають його конкретні справи: жваве обговорення актуальних питань на конференціях та засіданнях обкому, участь у виборчих кампаніях та в акціях  протесту, агітаційно-масова робота з поширення правди про Соцпартію та її цілі і програмні засади.


Дата28.01.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

В грудні минулого року на звітно-виборній конференції Чернівецької обласної організації ветеранів України члена обкому СПУ Гусара  Ю. С. обрано керівником Центру захисту правди історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років при Чернівецькій обласній організації ветеранів України.

Юхим Семенович  активно включився в роботу і зразу ж розробив план роботи Центу на 2012 рік, який затверджений Президією ради ветеранів 2 січня 2012 року. 


Дата20.01.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

Обласний комітет СПУ щиро вітає першого секретаря Першотравневого райкому СПУ Загарію Івана Степановича з  55річчям від дня народження.

Бажаємо йому міцного здоров’я, щастя та великої заслуженої поваги  від людей.

      Хай примножуються у його домі добробут і злагода, в душі  панує  надія про здійснення всього задуманого, а властива йому життєдайна енергія  допомагає в цьому.

        Ми з гордістю нагадуємо Івану Степановичу, що 5 років тому із  славним 50-річчя його особисто привітав у Чернівцях Голова Верховної Ради України, Голова СПУ Олександр Мороз.

        Тож нехай квітами стелиться його життєва дорога та завжди будуть поряд щирі  друзі й товариші.

 Прес-служба Чернівецького обкому СПУ


Дата17.01.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

НАМ Є З ЧИМ ІТИ ДО ЛЮДЕЙ

(про пленум  обкому СПУ)

 

15 січня 2012 року відбувся пленум Чернівецького обкому СПУ, в роботі якого, крім членів обкому,  прийняли участь представники обласних організацій – партій суб’єктів приєднання до Соцпартії.

Відкриваючи засідання,  перший секретар обкому СПУ Кучерява Світлана Іванівна, розповіла про  другий етап 17 з’їзду СПУ, який проходив 18 грудня 2011. На ньому відбулась подія, яка має важливе суспільно-політичне значення.    До Соцпартії приєдналися:  Селянська партія України, Всеукраїнська Партія "Дітей війни", Політична партія "Діти війни" "Народна партія України", Партія "Козацька слава" та партія  «Соціалістична Україна». Делегати з’їздів цих партій, які засідали в той же день (крім Всеукраїнської партії «Діти війни» – проведено раніше) і прийняли рішення про припинення  діяльності своїх політичних сил, були прийняті в члени СПУ прямо на з’їзді, їх активісти введені до політради СПУ, а керівники – обрані заступниками Голови СПУ.

 


Дата13.01.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

31 грудня 2011 року в редакції газети «Чернівці» члену Чернівецького обкому СПУ Гусару Ю. С.  вручено медаль Чернівецької міської ради «На славу Чернівців» за плідну творчу діяльність по увічненню історичної, культурно-мистецької спадщини столиці Буковини. Приміщення для вручення найвищої нагороди міськради було вибрано не випадково. Адже Юхим Семенович є співзасновником цього часопису і його першим редактором.
Сьогодні він є одним з найактивніших популяризаторів історії і культури Чернівців, його матеріали про місто друкуються у багатьох історико-краєзнавчих виданнях Австрії, Румунії, Польщі, Республіки Молдова.
Заснувавши серію «Золоті імена Буковини» він видав ряд книг про людей, діяльність і творчість яких тісно пов’язана з Чернівцями: Михайла Мафтуляка, Анатолія Литвинчука, Тамару Севернюк, Георгія Шевченка, Михайла Брозинського, Василя Мельника, і про першого мера Чернівців Павла Каспрука.


Дата13.01.2012 КатегоріяКатегорія: Новини62 ПереглядівПереглядів: 0

Ми відкриваємо інформаційний портал Чернівецької обласної організації Соціалістичної партії України. Зайшовши на нього Ви зможете ознайомитися з основними віхами двадцятирічного шляху буковинських соціалістів. Це не тільки наша історія. Це історія всієї буковинської громади, особливо тих людей, які сповідують ідеали добра і справедливості. Адже ми завжди були серед людей щоб допомогти їм у розв’язанні  життєво важливих проблем та наблизитися до європейських цінностей. Збудуймо Європу в Україні –це не тільки було нашим гаслом. Це довготривала програма наших дій. Багато вдавалось вирішити. Але ще більше потрібно зробити, бо не все нам вдавалося. І не тільки з нашої вини. З різних причин ми не отримували адекватної підтримки своїх виборців. Мабуть тому, що не були достатньо переконливими. Можливо тому, що ніколи не вдавалися до дешевого популізму і нездійсненних обіцянок. Але завжди були щирими у своїх прагненнях. Сподіваймося Ви в цьому переконайтеся.


 
 
Яндекс.Метрика