RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини >> Архів в обкладинках як паросток майбутнього

28 липня 2012 року в конференц-залі Буковинського університету, ректор якого Михайло Манілі тривалий час активно співпрацює з обласним комітетом СПУ, відбулася презентація книги «Буковинські соціалісти: 20 років з людьми і для людей».
Перед входом до зали, в якому збиралися досвідчені партійці та їх молоде поповнення, представники засобів масової інформації, письменники, науковці та політологи, науковий працівник обласної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка Марія Дудидра представляла виставку книжок з творчого доробку соціалістів краю.
Знаковим цього зібрання стало те, що в ньому брав участь Олександр Мороз, який понад 20-ть років тому, а саме 23 травня 1992 року, також був серед соціалістів Буковини на установчій конференції обласної парторганізації.
Відкриваючи презентацію, перший секретар обкому Світлана Кучерява підкреслила, що не зважаючи на труднощі, пов’язані з відсутністю партії в парламенті обласний комітету не згортає роботу,  працює на перспективу. Свідченням цього є випуск книги про 20-річний шлях буковинських соціалістів, в якій зроблено висновки життєздатності обласної парторганізації.
Далі автори книги Корнелій Волошин та Аркадій Мойсей розповіли про свою роботу над книгою, про те, що вона потребує продовження. Слід ширше розкрити діяльність районних та первинних парторганізацій.
Виступаючі в обговорені, голова ради ветеранів при обкому СПУ Тетяна Саєнко подякувала авторам за велику проведену роботу, яка дозволила отримати обласній парторганізації свою історію зі значним інформаційно-довідковим матеріалом та фотосвітлинами 20-річного періоду. Георгій Шевченко, письменник, автор багатьох книг і учасник літературних десантів соціалістів в гірські райони назвав представлену книгу архівом в обкладинках. А Тамара Севернюк, поетеса та заслужений діяч мистецтв України – паростком майбутнього. Вона щирого розповіла, що у свій час вона не розібралася діями соціалістів, і замість того, щоб зустрітись і переговорити з керівництвом обкому, поклала на стіл свій партійний квиток, хоч в душі залишалася соціалісткою. Сьогодні вона готова знову написати заяву про свій вступ у партію. Ігор Буркут, кандидат історичних наук, політолог зізнався, що такої книги немає жодна партія на теренах області з багатою історією та аналітичним підходом викладу матеріалу. Олександр Мороз наголосив, що подібні видання є в інших областях, але саме автори цієї книги знайшли місцеві приклади естафети боротьби за ідею. Приклади місцеві, але в них відображається всезагальна потреба, потяг до правди, справедливості. Соціалісти добре розуміють рушійні сили суспільного розвитку, знають, що його гальмує. Тому рано чи пізно отримують підтримку мас.
По завершенні презентації відбулося засідання обласного комітету СПУ. Перед розглядом порядку денного лідер соціалістів Мороз О. О. вручив медалі до 20-річчя СПУ активістам партійно-політичної роботи та партійні квитки новому поповненню.
На пленумі розглядалося питання щодо участі обласної організації у виборах народних депутатів України, обговорювалися проект передвиборної програми СПУ (робочої групи) та розвиток політичної ситуації в регіоні.
До складу обкому кооптовано 3-х членів від обласної організації Спілки Молодих Соціалістів.
З питань, що обговорювалися прийнято ряд документів та постанов.
Фото можна переглянути тут.

Прес-служба
обкому СПУ06.08.2012   Новини Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика