RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини >> ЮВІЛЕЙ ОЗНАЧЕНИЙ ВИСОКОЮ ДОВІРОЮ ЛЮДЕЙ

Іван Октавянович Іліка зустрів свій ювілей з вагомим суспільно-політичним здобутком – багаторічною довірою людей в його щирі прагнення і наявний потенціал вирішувати їх проблеми та запити.  7 червня 2012 року йому виповнилося 60 років, і третину цього життєвого шляху він у керівництві Сторожинецької районної ради – з 1990 року обирається заступником її голови,  головою та  знову заступником. Правда, деякий час протягом цього періоду, працював головою Герцаївської районної державної адміністрації.

Висока довіра людей виникла не сама по собі. До цього він   добре зарекомендував себе на господарській роботі як спеціаліст та  керівник сільськогосподарських підприємств району. А потім підкріпляв цю довіру наполегливою працею в представницькому органі.

У прагненні успішніше вирішувати проблеми соціальної справедливості і рівноправності громадян, поліпшення їхнього життя та забезпечення справжнього самоврядування місцевих громад пов’язав свою діяльність з Соціалістичною партією України. В 2005 році очолив районний комітет СПУ, і вже з 2006 року та по сьогодні в районній раді  діє фракція соціалістів, яка на місцевому рівні опікується розв’язання цих програмних засад СПУ.

Сьогодні перший секретар Сторожинецького райкому СПУ Іліка І. О. має чим звітувати перед своїми товаришами й колегами по парті, і звичайно, перед виборцями краю. Його слова завжди виважені і вагомі, а дії конкретні та благотворні.  В нього ще багато задумів та енергії для реалізації корисних справ в подальшому. Тож бажаємо Вам, шановний Іване Октавяновичу, міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та успіхів  у всіх Ваших починаннях на довгі роки життя.

Прес-служба Чернівецького обкому СПУ

Сьогодні перший секретар Сторожинецького райкому СПУ Іліка І. О. має чим звітувати перед своїми товаришами й колегами по парті, і звичайно, перед виборцями краю. Його слова завжди виважені і вагомі, а дії конкретні та благотворні.  В нього ще багато задумів та енергії для реалізації корисних справ в подальшому. Тож бажаємо Вам, шановний Іване Октавяновичу, міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги та успіхів  у всіх Ваших починаннях на довгі роки життя.12.06.2012   Новини Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика