RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини >> Сільським головою обраний перший секретар райкому СПУ

18 березня 2012 року в селі Бордюг Кельменецького району відбулися позачергові вибори сільського голови. З трьох кандидатів перемогу здобув перший секретар Кельменецького райкому СПУ Піхут Андрій Васильович. З 434 виборців, які прийшли на виборчу дільницю, за нього проголосувало  210, або 48, 4 відсотка.

В своєму рідному селі він завжди на виду. Тут навчався у школі, потім, після закінчення Хотинського сільськогосподарського технікуму, працював в колгоспі. Згодом – на Кельменецькому цукровому заводі. Потім, вже навчаючись заочно на історичному факультеті Чернівецького національного університету, займається навчально-виховною роботою.

Його добре знають за чесну і відкриту позицію. В 2003 році вступає в члени Соцпартії, а через рік обирається першим секретарем райкому. За час перебування на цій посаді районна організація СПУ двічі забезпечила своє фракційне представництво у районній раді.  Проте, ні в 2006 році, ні в 2010 році депутатом він не став. Високо «піднімав планку» – у партійному списку був 9-м.

Товариші, друзі та колеги  щиро вітають Андрія Васильовича з обранням  його Бурдюзьким сільським головою, бажають йому міцного здоров’я і плідної роботи на благо місцевої громади.

 Прес-служба обкому СПУ

 19.03.2012   Новини Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика