RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Новини >> Він по-справжньому жив серед людей і для людей

Обласна організація Соціалістичної партії України понесла непоправиму втрату.  30 липня 2012 року,  на 77 році життя, відійшов у вічність один з найактивніших соціалістів Буковини Анатолій Федорович Козлов.
 Майже не було таки заходів, які проводилися обласним та міським комітетами СПУ, в яких би він не брав участь. Особливо не виділяючись з поміж партійної маси часто виконував рутинну, але вкрай необхідну для партії роботу: поширював агітаційні матеріали, збирав підписи в громадян на захист їхніх прав, стояв на майданах з плакатами під час акцій протесту.
Він був дуже доброю і чуйною людиною. Тихенько заходячи в партійний офіс, завжди приносив щось їстівне, щоб підкріпити своїх товаришів, які без обіду, а то й вечері займалися партійними справами,  ніколи не скупився при зборі коштів на організацію партійно-політичної роботи чи на пожертвування.
За його надзвичайною скромністю кипіла творча енергія письменника. Його книги «Неоконченная Песня», «Зов тундры», «Тайны у реки Амгуэмы», «Последний дюйм «Бердога» розповідають про людей, доля яких то підносить дарунки, то кидає в пекло біди, а світлі почуття і любов допомагають виживати в суворих умовах Аляски та Чукотки. Він продовжував працювати ще на однією із книг цієї серії, і був близький до завершення. Не встиг!
Народився Анатолій Федорович 12 вересня 1935 року в с. Обухівка Старооскольського району Белголодскої області Російської Федерації. Закінчив вище командно-політичне училище прикордонних військ, історичний факультет Владивостоцького університету. Після служби в прикордонних військах з 1995 року проживав в Чернівцях.
Обирався першим секретарем Шевченківського райкому, секретарем Чернівецького міськкому СПУ.
Його працьовитість і висока відповідальність дозволяли до кінця своїх днів виконувати доручення заступника голови контрольної комісії обласної парторганізації, а для мешканців свого мікрорайону бути головою житлово-будівельного кооперативу.
Сумуємо і висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким.

Товариші й соратники по спільній діяльності.06.08.2012   Новини Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика