RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Заяви >> Чи будуть на Буковині чесні вибори і справжнє самоврядування

Заява
Чернівецького обласного комітету СПУ
від 28 липня 2012 року.

    Задовго до офіційного початку виборчої кампанія, в області повним ходом проходить передвиборна агітація. Плакати, сіті-лайти, біл-борди закликають голосувати за народний список, рекламують нових лідерів, розповідають про стабільність, а знайомі обличчя вкотре переконують, що тільки вони врятують Україну.
    Нещодавно появилися сіті-лайти, на яких на фоні красивої дівчини  з корзиною розкішних квітів написано: «Буковина – край де варто жити!». Ми розділяємо патріотичні настрої організаторів цієї реклами, адже Буковина – один з небагатьох в Україні регіонів, де по-справжньому благодатні та багаті природні умови й ресурси.
    Проте, важко повірити, що в області появилися нові робочі місця, і людей запрошують примножувати багатство краю. Не виключаємо, що це тільки попередній фон для подальшого афішування тих, хто своєю «важкою працею» забезпечив цю вартість життя. Очевидно скоро, на місці цієї красивої дівчини будуть інші обличчя і написи. Але ми не побачимо портретів трударів, або тих молодих краян, які за свої спортивні досягнення удостоєні честі представляти Україну на олімпійських іграх у Лондоні.
    Ми закликаємо Вас, шановні буковинці проходячи чи проїжджаючи  повз ці не дешеві рекламні конструкції  подумати:
    За чиї кошти вони виготовлені, чи не за ваші мізерні зарплати та пенсії?
    Хто причетний до того, що з краю, в якому варто жити, люди виїжджають за кордон в пошуках заробітку?
 Чи не ошукують Вас уже сьогодні, порушуючи Закон України про «Вибори народних депутатів України»?
     Чому гостей комфортного міста, крупним планом вітає людина, яка  в обхід принципам місцевого самоврядування виконує обов’язки міського голови?
Наскільки відповідає європейським традиціям місцевого самоврядування відстороненням від влади міських голів Чернівців та Новодністровська всупереч Вашому волевиявленню?  Хто при цьому є джерелом влади?

    Сьогодні, шановні виборці, ми не закликаємо Вас голосувати за когось «За» чи «Проти» Ми просимо стати на шлях усвідомленого вибору, щоб обов’язково прийшовши 28 жовтня 2012 року на виборчі дільниці, Ви не тільки правильно віддати свій голос, але й зуміли його захистити.

    Навчимося захищати свій вибір і справжнє самоврядування!07.08.2012   Заяви Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика