RSS Карта сайта

Випадкове фото

Погода

волог.:

тиск:

вітер:


Жибчин Тетяна Василівна

Жибчин Тетяна Василівна, голова обласної організації Союзу жінок Буковини “За майбутнє дітей”.

Народилася 25 квітня 1958 року в селі Лунка Герцаївського району Чернівецької області.

Освіта вища, в 1981 році закінчила Чернівецький медінститут, в 1999 році – Академію державного управління при Президентові України.

 

Трудова діяльність.

 Трудову діяльність розпочала в липні 1981 року лікарем Камінь-Каширської районної лікарні Волинської області. В цьому ж році повернулася на Буковину. Працювала лікарем та головним лікарем Герцаївської центральної районної лікарні, першим заступником голови Герцаївської районної державної адміністрації. З 1 січня 1999 року працює в Чернівецькій міській раді, директором комунального центру соціальної та медичної допомоги одиноким непрацездатним громадянам та інвалідам «Турбота», заступником начальника управління праці та соціального захисту населення. 

 

Громадсько-політична діяльність

Член СПУ з 2005 року, в квітні 2008 року обрана головою обласної організації Союзу жінок Буковини “За майбутнє дітей”.

Як лікар за професією, вважає, що всі добрі справи повинні робитися в білому халаті. Це вона доказала працюючи не тільки лікарем, але і на посаді першого заступника голови Герцаївської районної державної адміністрації. Приходилось вирішувати найскладніші питання соціально-економічного розвитку у новоствореному районі: збереження народних традицій в румуномовному регіоні, сприяти розвитку освіти та охорони здоров’я, налагодження ділових стосунків з прикордонним країнами – республіка Молдова та Румунії.

          Уміло поєднує громадську активність з професійною діяльністю в Чернівецькій міськраді. Спрямовує свої зусилля на пошук нових ефективних форм та методів соціальної роботи. Протягом останніх років нею розроблено два бізнес-проекти, а саме:

- створення в місті Чернівці сучасного соціального комплексу, аналогів якого немає на Україні;

 - створення диспетчерського пункту для надання безкоштовних транспортних послуг пенсіонерам та інвалідам різних вікових груп з обмеженням рухомої активності.

            З обранням Жибчин Т. В. головою обласної організації Союзу жінок Буковини “За майбутнє дітей”, активістами цієї організації проведено ряд благодійних акцій, зокрема  присвячених  Дням Перемоги, Матері та Захисту дітей, відкриття спецрахунків для збору коштів на лікування дітей.

 14.01.2012   root Вернутися Роздрукувати
 
 
Яндекс.Метрика